Zawody wędkarskie "Rybowisko" 2019

Data publikacji:
Ponad 200 kg ryb! A dokładnie 209,72 kg – tyle ryb udało się dziś w sumie złowić wszystkim wędkarzom podczas organizowanych przez nasze Gospodarstwo Rybackie w Rudzie Żmigrodzkiej ZAWODÓW WĘDKARSKICH „Rybowisko”.

Impreza odbyła się w ramach Dni Karpia 2019, a startowało w niej 28 pełnoletnich zawodników. Nie tylko pogoda dopisała ale także szczęście wędkarskie. Najlepszy wynik osiągnął Pan Marek K., który złowił aż 27,36 kg karpi. Drugie miejsce zajął Pan Marek G. z wagą ryb 24,18 kg, a trzeci na podium stanął Pan Jarosław K. – 18,20 kg ryb. Gratulujemy zarówno zwycięzcom jak i wszystkim uczestnikom za wspaniałą walkę fair play i emocje do ostatniego momentu :)

Podczas części oficjalnej zostały wręczone medale, puchar za I miejsce i atrakcyjne nagrody dla trzech najlepszych zawodników. Zwycięzca zawodów otrzymał kołowrotek firmy Shimano, voucher do Karczmy Rybnej na kwotę 150 zł, 3 wybrane przez siebie ryby oraz inne drobne upominki. Natomiast wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali tuż przed zawodami małe piwko i książkę z przepisami na dania z ryb słodkowodnych.

Tym miłym akcentem zakończyliśmy sezon wędkarski na naszym łowisku. Zapraszamy za rok :)