Aktualności

Zapraszamy FIRMY do organizowania w grudniu w naszej Karczmie Rybnej WIGILII dla swoich pracowników lub współpracowników. Możliwość wynajmu całego obiektu lub tylko jednej sali (parter lub piętro). Maksymalnie do 50 osób.
Pokaż więcej
Ponad 200 kg ryb! A dokładnie 209,72 kg – tyle ryb udało się dziś w sumie złowić wszystkim wędkarzom podczas organizowanych przez nasze Gospodarstwo Rybackie w Rudzie Żmigrodzkiej ZAWODÓW WĘDKARSKICH „Rybowisko”.
Pokaż więcej
Koniec sezonu wędkarskiego na naszym łowisku wędkarskim w Gospodarstwie Rybackim "Ruda Żmigrodzka" przypada na najbliższą sobotę, tj. 28.09.2019. Dzień później, tj. 29.09.2019 na terenie łowiska odbędą się Zawody Wędkarskie w ramach Dni Karpia 2019, na które wszystkie bilety już zo...
Pokaż więcej
14 września (sobota) od 10:30 do 13:00... Zwiedzanie gospodarstwa rybackiego połączone z obserwacją przyrody na ścieżce dydaktycznej. Poznasz tajniki zawodu rybaka stawowego oraz specyfikę i historię rybactwa w Dolinie Baryczy. Zobaczysz z bliska, a może i dotkniesz, żywe ryby na płuczce. Do dyspozycji gości lornetki, lupy oraz atlasy roślin i zwierząt.
Pokaż więcej