Tylko w tygodniu utrudnienia drogowe!

Data publikacji:
W WEEKENDY droga do Karczmy Rybnej jest PRZEJEZDNA z każdej strony! Żadne prace drogowe w weekendy nie są wtedy prowadzone!

Natomiast W TYGODNIU (poniedziałek - piątek) wystąpić mogą czasowe utrudnienia w dojeździe do naszego Gospodarstwa Rybackiego od strony Żmigródek-Radziądz, gdyż ruszył remont drugiego odcinka drogi prowadzącej do Rudy Żmigrodzkiej od strony Żmigródek-Radziądz, czyli od drogi nr "439".

Firma remontująca drogę poinformowała nas, że remontowany odcinek może być w TYGODNIU (bez weekendów!) tymczasowo zamykany ⛔️ oraz że będą występować utrudnienia w przejeździe. Dlatego w tygodniu zalecamy alternatywny ???? dojazd do naszego Gospodarstwa Rybackiego (to niecałe 2 km różnicy w odległości):

????Alternatywny dojazd (W SKRÓCIE) :
Zjazd przy Aquaparku w Żmigrodzie w kier. na Książęcą Wieś, a potem kolejny zjazd w lewo przed Książęcą Wsią na Rudę Żmigrodzką.

????Alternatywny dojazd (SZCZEGÓŁOWO):
✅zjazd z obwodnicy żmigrodzkiej (czyli starej "5-tki") już przy Aquagród Żmigród w kier. na Książęca Wieś, drogą przez Osiek.
✅Tuż przed znakiem Książęca Wieś - zjazd w lewo w kierunku na Rudę Żmigrodzką. Po zjeździe czerwona tablica z napisem "Park Krajobrazowy Dolina Baryczy. Przejazd przez miejscowość Jamnik.
✅Potem przejeżdżacie całą Rudę Żmigrodzką główną ulicą - Bielika. Po drodze mijacie drewnianą informację "Ruda Żmigrodzka wita" oraz pod koniec trasy "Ruda Żmigrodzka żegna" ???? i jedziecie dalej, aż dojeżdżacie do naszego Gospodarstwa Rybackiego (ul. Bielika 1).

???????????????????????? Po drodze czekają Was piękne krajobrazy... staw Jamnik, stare dęby i przejazd mostem nad Baryczą :))

Aktualności