Dni Karpia 2021

W roku 2021 Gospodarstwo Rybackie i Karczma Rybna w Rudzie Żmigrodzkiej organizują 2 wydarzenia w ramach Dni Karpia (wędkarskie, kulinarne):

  • 26 września (niedziela) ZAWODY WĘDKARSKIE "Rybowisko" - bilety wyprzedane
  • 11 listopada (czwartek) KOLACJA RYBNA "Ryba do syta" - bilety wyprzedane

      


ZAWODY WĘDKARSKIE "RYBOWISKO" 
- bilety wyprzedane

 

DATA: 2021-09-26 (niedziela)

MIEJSCE: Gospodarstwo Rybackie "Ruda Żmigrodzka" (staw wędkarski koło Karczmy Rybnej), ul. Bielika 4, Ruda Żmigrodzka (gm. Żmigród)

CZAS TRWANIA: 7:00 (rejestracja zawodników) - 14:00 (wręczenie nagród)

LICZBA MIEJSC: 30

KOSZT: 60 zł / uczestnik

ZGŁOSZENIE: Aby zapisać się na zawody, należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy lidia@raftowicz.pl. W mailu zwrotnym otrzymają Państwo dane do przelewu (wymagana pełna przedpłata). Wpisanie na listę zawodników ma miejsce dopiero po dokonaniu wpłaty i odesłaniu do nas potwierdzenia przelewu. Zgłoszenia na zawody przyjmujemy do wyczerpania miejsc.

INFORMACJA Lidia Jażdżewska, e-mail: lidia@raftowicz.pl, tel. 881 778 707

DODATKOWO PŁATNE ATRAKCJE: Po zawodach można skosztować aromatycznych dań z ryb (i nie tylko) w naszej Karczmie Rybnej lub nabyć tam rarytasy od lokalnych producentów.

OPIS: Zawody wędkarskie "Rybowisko" organizowane są dla pełnoletnich amatorów wędkowania, posiadających własny sprzęt wędkarski i przynętę (nie obowiązuje karta wędkarska). Wszystko odbywa się na dobrze zarybionym stawie wędkarskim o pow. 2,2 ha, tuż przy Karczmie Rybnej. Szczegółowy regulamin zawodów: REGULAMIN Zawody wędkarskie 2021.pdf
. Na zawodników, którzy znajdą się na podium, jak co roku, czekają atrakcyjne nagrody. Po zawodach zachęcamy do przespacerowania się ścieżką przyrodniczą, odwiedzenia zagrody danieli oraz skosztowania pysznych dań przyrządzanych w naszej Karczmie Rybnej.

ZASADY ODBIERANIA NAGRÓD: Kup bilet na wydarzenie, a w terminie do 7 dni po imprezie na stronie sklep.barycz.pl, wpisz z biletu Twój indywidualny kod promocyjny, opisz jak oceniasz dane wydarzenie i wybierz nagrodę. Nagroda gwarantowana.

ORGANIZATOR Imprezy: Gospodarstwo Rybackie "Ruda Żmigrodzka" Jan Krzysztof Raftowicz


KOLACJA RYBNA "Ryda do syta" - bilety wyprzedane

DATA: 2021-11-11 (czwartek)

MIEJSCE: Karczma Rybna "Ruda Żmigrodzka", ul. Bielika 4, Ruda Żmigrodzka (gm. Żmigród)

CZAS TRWANIA: 19:00 - 2:00 (w nocy)

LICZBA MIEJSC: 50

KOSZT: 160

ZGŁOSZENIE: Aby zapisać się na kolację rybną, należy skontaktować się z Managerem Karczmy Rybnej (dzwoniąc pod numer kom. 609 856 026 lub osobiście w karczmie w weekendy).

INFORMACJA: Malwina Raftowicz, e-mail: karczma@raftowicz.pl, tel. 609856026

DODATKOWO PŁATNE ATRAKCJE: W trakcie kolacji rybnej czynny będzie bar w karczmie (napoje, piwa, win oraz produkty lokalne ze znakiem Dolina Baryczy Poleca).

OPIS: 

Kameralna impreza kulinarno-taneczna w klimatycznym wnętrzu, podczas której Goście będą mogli skosztować naszych rybnych specjałów przygotowanych pod różnymi postaciami: ryby pieczone, smażone, duszone, wędzone, w galarecie, zupa rybna. Wszystkie dania rybne powstaną na bazie różnych gatunków ryb słodkowodnych pochodzących z naszego rodzinnego Gospodarstwa Rybackiego „Ruda Żmigrodzka". Na stołach zagoszczą również potrawy z dziczyzny. Wieczór uświetni obecność właściciela gospodarstwa rybackiego - Jana Raftowicza - który z okazji 30-lecia firmy opowie o początkach jej powstania oraz z jakimi wyzwaniami w hodowli ryb przychodzi mu się mierzyć na co dzień. O oprawę muzyczną zadba lokalny DJ, a dla uatrakcyjnienia wieczoru przeprowadzimy kilka konkursów z nagrodami, w tym głosowanie na najsmaczniejszą potrawę z wytypowanych przez nas 3 dań. Biesiada odbywać się będzie przy stołach łączonych. Część dań będzie serwowana do stołów, a część pojawi się w formie bufetu. Gwarantujemy pyszną zabawę!

ZASADY ODBIERANIA NAGRÓD: Biorąc udział w kolacji rybnej, wygrywasz podwójnie - jedną nagrodę odbierzesz z biletem (wpisując na stronę sklep.barycz.pl Twój indywidualny kod z biletu), a drugą możesz wygrać podczas losowania na kolacji głosując na najsmaczniejszą potrawę rybną.

ORGANIZATOR: Karczma Rybna "Ruda Żmigrodzka" Jan K. Raftowicz


Dni Karpia w Dolinie Baryczy przyczyniają się do promocji unikalnego piękna, aktywności i współpracy mieszkańców, prezentacji szerokiej oferty turystycznej regionu za pomocą sztandarowego produktu jakim jest karp.

Koordynacja: Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” ze środków Europejskiego Funduszu Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Ryby” 2007 – 2013".

 

Więcej na temat Dni Karpia znaleźć można na stronie http://dnikarpia.barycz.pl/ 

 

Aktualności