Konferencja na Dni Karpia w naszej Karczmie

Data publikacji:
2 września br. w Karczma Rybna "Ruda Żmigrodzka" miała miejsce inauguracja Dni Karpia w Dolinie Baryczy ????, które są cyklem jesiennych wydarzeń w Dolinie Baryczy, trwającymi od września do listopada ???? W konferencji prasowej uczestniczyli m.in. Robert Lewandowski burmistrz Żmigrodu, Naczelniki Wydziału Rybactwa Śródlądowego, przedstawiciele Partnerstwo dla Doliny Baryczy, oraz właściciele gospodarstwa Państwo Raftowicz. W tym roku zaplanowano ponad 8️⃣5️⃣ wydarzeń plenerowych, aktywnych, wędkarskich, edukacyjnych i kulinarnych, z których ponad 80% jest szczególnie przyjaznych rodzinom, a aż 17 zupełnie nowych ????????
Oczywiście Dni Karpia to wiele okazji do degustacji regionalnych smakołyków ????‍???? Nie zapominajmy, że nasz region również zachwyca walorami turystycznymi ???????????? Już za chwilę będzie można go zwiedzać ze specjalnie stworzoną do tego celu aplikacją mobilną Dolina Baryczy ???? oraz przewodnikiem „Odkryj Dolinę Baryczy” ????
Zapraszamy serdecznie do brania udziału w wydarzeniach i życzymy pięknych wrażeń ❤ Więcej szczegółowych informacji oraz harmonogram imprez znajdziecie na naszej stronie internetowej ➡️ http://www.zmigrod.com.pl/.../dni-karpia-2021...
 
/treść informacji oraz zdjęcie: fb Żmigród/

Aktualności