Kolacja rybna w naszej Karczmie

Data publikacji:

Już jutro, tj. 11 listopada (czwartek), odbędzie się w naszej Karczmie Rybnej w Rudzie Żmigrodzkiej biletowana kolacja rybna "Ryba do syta" w ramach Dni Karpia. Bilety na imprezę wyprzedały się jak ciepłe bułeczki już kilka miesięcy temu. Dlatego też tylko w ramach ciekawostki zamieszczamy informację jak taka impreza u nas będzie wyglądać. 

Przy okazji informujemy, że 11 i 12 listopada nasza Karczma Rybna będzie NIECZYNNA dla gości indywidualnych. Zapraszamy dopiero tradycyjnie w najbliższy weekend, czyli 13 i 14 listopada!

Opis wydarzenia: Kameralna impreza kulinarno-taneczna w klimatycznym wnętrzu, podczas której Goście będą mogli skosztować naszych rybnych specjałów przygotowanych pod różnymi postaciami: ryby pieczone, smażone, duszone, wędzone, w galarecie, zupa rybna. Wszystkie dania rybne powstaną na bazie różnych gatunków ryb słodkowodnych pochodzących z naszego rodzinnego Gospodarstwa Rybackiego „Ruda Żmigrodzka". Na stołach zagoszczą również potrawy z dziczyzny. Wieczór uświetni obecność właściciela gospodarstwa rybackiego - Jana Raftowicza - który z okazji 30-lecia firmy opowie o początkach jej powstania oraz z jakimi wyzwaniami w hodowli ryb przychodzi mu się mierzyć na co dzień. O oprawę muzyczną zadba lokalny DJ, a dla uatrakcyjnienia wieczoru przeprowadzimy kilka konkursów z nagrodami, w tym głosowanie na najsmaczniejszą potrawę z wytypowanych przez nas 3 dań. Biesiada odbywać się będzie przy stołach łączonych. Część dań będzie serwowana do stołów, a część pojawi się w formie bufetu.

 

MENU na kolację rybną 11.11.2021 

Aktualności