Zawody wędkarskie

wedkarskie DK26.09.2021 (niedziela)
ZAWODY WĘDKARSKIE "RYBOWISKO" 2021
w Gospodarstwie Rybackim "Ruda Żmigrodzka"
w ramach DNI KARPIA

DATA: 2021-09-26 (niedziela)

MIEJSCE: Gospodarstwo Rybackie "Ruda Żmigrodzka" (staw wędkarski koło Karczmy Rybnej), ul. Bielika 4, Ruda Żmigrodzka (gm. Żmigród)

CZAS TRWANIA: 7:00 (rejestracja zawodników) - 14:00 (wręczenie nagród)

LICZBA MIEJSC: 30

KOSZT: 60 zł / uczestnik

ZGŁOSZENIE: Aby zapisać się na zawody, należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy lidia@raftowicz.pl. W mailu zwrotnym otrzymają Państwo dane do przelewu (wymagana pełna przedpłata). Wpisanie na listę zawodników ma miejsce dopiero po dokonaniu wpłaty i odesłaniu do nas potwierdzenia przelewu. Zgłoszenia na zawody przyjmujemy do wyczerpania miejsc.

INFORMACJA Lidia Jażdżewska, e-mail: lidia@raftowicz.pl, tel. 881 778 707

DODATKOWO PŁATNE ATRAKCJE: Po zawodach można skosztować aromatycznych dań z ryb (i nie tylko) w naszej Karczmie Rybnej lub nabyć tam rarytasy od lokalnych producentów.

OPIS: Zawody wędkarskie "Rybowisko" organizowane są dla pełnoletnich amatorów wędkowania, posiadających własny sprzęt wędkarski i przynętę (nie obowiązuje karta wędkarska). Wszystko odbywa się na dobrze zarybionym stawie wędkarskim o pow. 2,2 ha, tuż przy Karczmie Rybnej. Szczegółowy regulamin zawodów REGULAMIN Zawody wędkarskie 2021.pdf
Na zawodników, którzy znajdą się na podium, jak co roku, czekają atrakcyjne nagrody. Po zawodach zachęcamy do przespacerowania się ścieżką przyrodniczą, odwiedzenia zagrody danieli oraz skosztowania pysznych dań przyrządzanych w naszej Karczmie Rybnej.

ZASADY ODBIERANIA NAGRÓD: Kup bilet na wydarzenie, a w terminie do 7 dni po imprezie na stronie sklep.barycz.pl, wpisz z biletu Twój indywidualny kod promocyjny, opisz jak oceniasz dane wydarzenie i wybierz nagrodę. Nagroda gwarantowana.

ORGANIZATOR Imprezy: Gospodarstwo Rybackie "Ruda Żmigrodzka" Jan Krzysztof RaftowiczRegulamin zawodów znajduje się pod link:

REGULAMIN Zawody wędkarskie 2021.pdfZapisy: lidia@raftowicz.pl  Informacje: +48 881 778 707


Dni i godziny otwarcia łowiska wędkarskiego

ŁOWISKO czynne:
sobota - niedziela  
od 6:00 do 13:00

Aktualności