Zawody wędkarskie

ZAWODY WĘDKARSKIE "RYBOWISKO" 2020
w Gospodarstwie Rybackim "Ruda Żmigrodzka"
w ramach DNI KARPIA 2020

  

 

DATA 2020-09-27

MIEJSCE Gospodarstwo Rybackie "Ruda Żmigrodzka" J. K. Raftowicz, Ruda Żmigrodzka 101, 55-140 Żmigród (łowisko obok Karczmy Rybnej)

CZAS TRWANIA 7:00 (rejestracja zawodników) - 14:00 (wręczenie nagród)

LICZBA MIEJSC 30

KOSZT 60 zł / zawodnik

ZGŁOSZENIE Wymagana pełna przedpłata - płatność tylko przelewem! Dane do przelewu zostaną podane w mailu zwrotnym, po otrzymaniu przez nas zgłoszenia, wysłanego na: lidia@raftowicz.pl. W tytule maila proszę wpisać "Zawody". Liczy się kolejność zgłoszeń.

DODATKOWE ATRAKCJE Od godz. 12:00 czynna jest Karczma Rybna w Rudzie Żmigrodzkiej, gdzie serwowane są aromatyczne potrawy z ryb i nie tylko. W karczmie znajduje się kącik zabaw dla dzieci, a na zewnątrz drewniany plac zabaw. Można tu również nabyć produkty regionalne z Doliny Baryczy. Tuż obok Karczmy Rybnej jest zagroda z danielami oraz początek i koniec przyrodniczej ścieżki dydaktycznej, biegnącej pośród naszych stawów.

OPIS WYDARZENIA

Zawody wędkarskie "Rybowisko" organizowane są dla pełnoletnich amatorów wędkowania, z własnym sprzętem wędkarskim i przynętą (nie obowiązuje karta wędkarska). Zawody odbywać się będą na dobrze zarybionym stawie wędkarskim o pow. 2,2 ha, tuż przy Karczmie Rybnej. Szczegółowy regulamin zawodów dostępny jest poniżej. Zawodnicy, którzy znajdą się na podium, otrzymają - jak co roku - atrakcyjne nagrody! Zapraszamy!

ZASADY ODBIERANIA NAGRÓD: Nagroda gwarantowana. Kup bilet na wydarzenie, a w terminie do 7 dni po imprezie na stronie sklep.barycz.pl, wpisz z biletu Twój indywidualny kod promocyjny, opisz jak oceniasz dane wydarzenie i wybierz nagrodę.

ORGANIZATOR Gospodarstwo Rybackie "Ruda Żmigrodzka" J. K. Raftowicz

INFORMACJA:  e-mail: lidia@raftowicz.pl  tel. 881 778 707Regulamin zawodów znajduje się pod link:
REGULAMIN Zawody wędkarskie 2020.pdf


Zapisy: lidia@raftowicz.pl  Informacje: +48 881 778 707


Dni i godziny otwarcia łowiska wędkarskiego

ŁOWISKO czynne:
sobota - niedziela  
od 6:00 do 13:00

Aktualności

W roku 2020 Gospodarstwo rybackie, Karczma rybna i Edukacja nad stawami w Rudzie Żmigrodzkiej organizują 3 wydarzenia - wędkarskie, kulinarne, edukacyjne - w ramch Dni Karpia w Dolinie Baryczy:
Pokaż więcej